PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 577
tylko jak :D jak takie zimno :P
Megi..jakie 2 dni? jeszcze weekend;) :P trzeba miło zakonczyc te wakacje :)))
no tak :) turli jutro akademik :D ale mam stresa :D ja się zamierzam tam pojawić kolo godziny 10, a ty?
a gdzie jest akademik wogole ? ;p bo ja w tej sprawie nie zorientowana :P
Akademik jest koło Parku Strzeleckiego :) zawsze można kogoś po drodze zapytać, większość ludzi stąd wie, więc nie będzie problemu :)

P.S. Jak nastroje? :P
Ja bym się już coś pouczyła :PP
oj coś mi się wydaje,że nauki to my będziemy miec nie mało :P ...lepiej korzystac z tych ostatnich chwil wolnosci !:) xD
Haha! Jeszcze zapragniecie wakacji :D oj ludzie ludzie :P na pierwszym roku jest naprawdę nielekko :)
Korzystajcie z resztek wakacji, wiem co mówię :P
mezzanine ja tak pytam bo ja bede dojezdzac bo mam blisko :) tylko w razie czego gdzie odwiedzic kolezanki hehe ^^ a ja sie boje!!!!!!! od poczatku dostaNIA sie hehe ;p
nie bój sie :D na pewno nie będzie az tak zle :P
Kurcze, a mnie się wydaje, że damy radę :) Nie siedzimy całych dni na uczelni, niektórzy mają 3 dniowy weekend, więc może nie będzie tak źle? :)
Kto powiedział, że nie dacie rady? :) Trzeba tyrać, ale to nie nowość na tym kierunku...
Pewnie, że sobie poradzicie :*:)
A powiedz mi, da się czas tak zorganizować, żeby mieć czas na rozrywkę itp? I ile słówek jest tygodniowo do opanowania?:P
ja jestem w gr. 1. też chciałam sie czegos pouczyć ale gramatyka dla zaawansowanych okazala się za ciężka na moj mozg w wakacje :D no ale czego sie nie nauczymy teraz to i tak sie bedziemy musieli nauczyc w najbliższej przyszłości :) na anglistyce chyba nie da sie zrobic takiego numeru jak robi wiekszosc studentow że uczą się przed sama sesja no nie? nie mozna sie obijać :P
przede wszytskim trzeba zakuwac slowka .... eh :(
Tygodniowo? nie jestem w stanie Ci powiedzieć, nie liczyłam :P
Książka Misztala do słownictwa była przerobiona cała(chyba wszystkie tematy) + FC Vince'a oczywiście słownictwo, phrasal verbs - ten przedmiot na którym będziecie uczyć przeważnie słówek to REMEDIAL :) mało nie ma ale da się ogarnąć ;)
Na waszym miejscu bardziej martwiłabym się fonetyką i gramatyką praktyczną :P
słówka to najmniejszy problem meggy92 :D
są trudniejsze przedmioty :)
A właśnie Mezzanine, czy podręczniki trzeba kupować czy raczej w grę wchodzą same kserówki? To aż taka tragedia z tymi przedmiotami?:P
nie no nie ma tragedii :D hah, przekonacie się sami po 1 semestrze :D
A co do podręczników to można mieć skserowane książki chociaż niektórzy lubią się doczepić, mówię tu o książkach Pani od gramatyki, która uczy na 1 roku :) a tak to nie ma problemu absolutnie ;)
Kurcze, dobrze, że jest ktoś kto coś podpowie i opowie jak to na tych studiach jest ;)
jak chcecie szczegółów to na priv zapraszam :P tu jest forum i "każdy" ma dostęp

:P
co chcecie jeszcze wiedzieć? :)
Ja chce wiedzieć czy po powrocie do domu trzeba zakuwac codziennie do rana i od razu iśc do szkoly :D
Hahah samurai92 :D

No wiesz, kwestia zakuwania to sprawa indywidualna, inni zakuwają mniej, niektórzy więcej.
Zależy ile kto potrzebuje czasu na naukę i ambicje :)

Sama będziesz wszystko wiedzieć po tygodniu - dwóch jak to wygląda

Można poleniuchować oczywiście tylko potem jest się głęboko w dupie i trzeba biegać z poprawkami :P
Systematyka jest kluczem :D Ok Dzięki za informejszyns :D
Jutro ide na inauguracje to ogarne wstepnie klimat :D
Ok, w takim razie trzymam jutro za wszystkich kciuki! :**** :D

P.S. "information" to rzeczownik niepoliczalny :P
:D
no i jak wrażenia studenciaki "? :D
no właśnie jak tam? :D
Ok zapamietam :D moim usprawiedliwieniem moge uznac tylko to ze zawsze mialam kiepskich nauczycieli i angielskiego do matury uczylam sie praktycznie sama :D
a dobrze dobrze :D zobaczymy we wtorek jak to bedzie :PP
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 577