Fanatycy U.S.A-wpisujcie się !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 526
sam za bardzo nie wiem, to co jest w szkole to szybko lapie, najgorzej idzie mi chyba z czasami, a w szczegolnosci z zapamietaniem jego zastosowania
No tak, czasy są zmorą wielu osób.......

A, opowiedz coś o sobie...
Ile masz lat, w jakim mieście mieszkasz i jak to się stało, że lubisz USA ?
No tak, czasy są zmorą wielu osób.......

A, opowiedz coś o sobie...
Ile masz lat, w jakim mieście mieszkasz i jak to się stało, że lubisz USA ?
musimy gadac o tym tutaj, nie chce cie poganiac, ale lepszym rozwiazaniem bylaby rozmowa przez gg nieprawdasz??
Hah, też tak sądzę.........
P>S- nie piszemy nieprawdasz tylko nie prawdaż
:) :) :)
Oh sorry-nieprawdaż
Na gg będą jutro wieczorkiem 3maj si
jestes???????
Teraz jestem na chwilę na gg.Napisz do mnie, a ja dodam Ciebie do listy kontaktów
ok niech ci bedzie z tym wieczorkiem i z tym ''nieprawdzarz''
aha, pani od ortografii tez sie pomylila, zamiast napisac będę napisala będą i zamiast się to napisala si, ale w koncu kazdy jest czlowiekiem i ty tez o tym pamietaj jak ktos robi bledy, w kazdym badz razie wybaczam

DO JUTRA
Hej adass, jeżeli chcesz nauczyć się mówić po angielsku a masz z tym kłopot to radzę ci iść do szkoły językowej, to chyba najlepsze rozwiązanie bo nie chcę cię rozczarowywać ale przez gg nie nauczysz się tak szybko. A swoją drogą będąc w USA nie zawarłeś nowych znajomości??
Hey dizi !!!
Odnośnie Twego pytania do czy adam zawarł w USA jakieś znajomości to zechcę się wtrącić......
Adam wcale nie napisał, że był w USA.....
Poza tym napisałeś o szkole językowej..... Nie wszyscy mają taką możliwośc, aby iść do jakiegoś instytutu językowego.....
Poza tym, znam wiele osób, którzy dobrze angielskiego nauczyli się sami, dlaczego lepiej nie znięchęcajmy innych.....Motywacja i wiara mogą czynić wszystko...
Pozdrawiam !
Jeżeli chodzi o naukę angielskiego, o szkole językowej napisałem tylko dlatego że sam wspominał o jakichś problemach i jest to lepsze rozwiązanie, natomiast zgadzam się z tobą że samemu można się nauczyć języka bo ja również uczę się sam ale to również zasługa kontaktu z amerykanami.

pordrawiam
Szkoła językowa świetnym rozwiązaniem ??? Hah, nie generalizujmy, to zależy jeszce jaka, wiadomo, że szkoła szkole nierówna...
Sądzę, że Adam doskonale zdaje sobie sprawę z istnienia i alternatyw takich szkół, ale może po prostu nie ma możliwości w niej się znależć...
Brak czasu, długi dojazd, zbyt wysokie koszty---powodów może być wiele...
Ja też chciałabym mieć wiele rzeczy i wierzę, że je dostanę, ale jeszcze nie teraz i nie w tej chwili...
Maló tego, sądzę, że mogłeś Adama urazić przypominając mu o szkołach językowych... Ja zawsze stram się unikać drażliwych tematów np. religijnych czy materialnych, aby nikogo nie zranić...
Poza tym, sądzę, że mogłeś go lekko zniechęcić
Adam, 3mam kciuki.....Poradzimy sobie !
Pozdrawiam
Chwila, czy ja napisałem "masz iść do szkoły językowej jak chcesz się nauczyć języka"?? nie, ja tylko zasugerowałem że to może być jakieś rozwiązanie, bo przez gg można co najwyżej rozmawiać po angielsku aby go udoskonalać. Nie widzę także tego że mógłbym go w jakiś sposób urazić. Mógłby się odezwać i napisać że jest to jakaś przeszkoda ze względów finansowych lub miejsca w kótrym mieszka, bo nie jest się gorszym dlatego że jest się ze wsi, więc można poszukać innego rozwiązania.

pozdrawiam
Atmosfera chyba się nieco popsuła, i do tego znowu nikt nie trzyma się tematu forum.
Co prawda to prawda
podaj PJ swoje gg:) czas na czat in english:)
Hey, co się stało ???
Chcę kontynować wątek....:) :) :) :)
Chyba do tego nie ma już chętnych osób do rozmowy o Stanach, ktoś może ma konkretny temat o USA?????
napiszcie cos o thanksgiving w usa. i jaka jest ulubiona potrawa amerykanow? moze zna ktos przepisy na potrawy amerykanskie?
Hi !!!!

Jestem ciekawa czy znajdzie się parę osób tak jak ja kompletnie head over heels in love with the United States of America. Ja jestem absolutnie oddana temu państwu w każdym aspekcie życia. Uwielbiam język angielski( do rodziców i znajomych mówię cały czas w tym języku i praktycznie nie czytam już książek po polsku). Czuję sens przynależności do U.S.A(kultura, ludzie, język i.t.d) Świętuję Thanksgiving i Fourth of July i czuję się Amerykanką( proszę o nie zamieszcanie żadnych niemiłych komentarzy, ja naprawdę nie chcę brzmieć pretensjonalnie). Stany Zjednoczone kocham od dzieciństwa , planuję nawet stworzenie oddzielnego pokoju kiedy zamieszkam w nowym domu. Cały pokój będzie nazwany- 'The American Place' i będzię on umeblowany w tradycyjnym amerykańskim stylu, będą tam umieszczone wszystkie moje American stuffs ( magazyny, filmy, płyty, ogromna amerykańska flaga, portrety prezydentów U.S.A i.t.p) Wszyscy tak jak ja zakochani w Stanach Zjednoczonych proszę o wpis ! :)
tak zebyscie pamietali od czego zaczelismy a na czym sie to skonczylo:P:P:P:)hehe:)
Oj tak...... Wszyscy już zapomnieli o pierwotnym wątku..
Ciekawe jakie beda wasze uwagi po obejrzeniu tego wideo.
Co w związku z tym???
A to, że przeciętny Hamerykanin to geograficzny analfabeta, dla nich nie istnieje inny kraj poza USA, nio może jeszcze Jiewropa;) , o ewentualnie jeszcze Irak.
Do P.J. : jeśli chcesz rozkręcić ten temat to moze napisz coś interesującego, absurdalnego albo cokolwiek, co by sprawiło, żeby ludzie coś napisali, bo ten temat staje się nudny jak flaczki z olejem. Aha,i sprawdź sobie jak się pisze poprawnie NYC in English;)
Pozdro to y'all :):)
A ty mogłabyś sprawdzić jak poprawnie pisze się Amerykanin, a poza tym sama możesz wymyślić coś interesującego na temat USA zamiast wiecznie mieć coś do Amerykanów. Może najpierw przyjrzyj się sytuacji w Polsce, bo jak dla mnie to u nas są dopiero analfabeci na czele z prezydentem który nie zna nawet anglielskiego a z czytaniem po polsku lepiej radzi sobie nawet obecny papież, więc może na drugi raz pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś negatywnego na temat USA.
New York City- sorry za literówki, szybko piszę i nie zaswse zwracam uwagę na pismo..... Hmm, Rox Ton, zastanawiam się jaki był cel nadania nam wszystkim do obejrzenia tego filmu...... Chciałeś aby całe forum zniechęciło się do USA czy coś w tym stylu a może chciałeś hmm.ośmieszyc Amerykanów ???
>A ty mogłabyś sprawdzić jak poprawnie pisze się Amerykanin
o kurcze jak się pisze? no powiedz powiedz proszę!!!!!

a poza
>tym sama możesz wymyślić coś interesującego na temat USA zamiast
>wiecznie mieć coś do Amerykanów.
Ja mam coś do nich??!! A skąd to Ci przyszło do główki?? Bardzo lubię ich za wiele cech, których Polakom brak, po prostu stwierdzam fakty, przekonałam się o tym osobiście, ktoś (Hamerykanin :P) się mnie spytał czy PL jest w Europie!!!! A tak poza tym, to ja lubie USA, więc nie wiem skąd te zarzuty.

u nas są dopiero analfabeci na czele z
>prezydentem który nie zna nawet anglielskiego a z czytaniem po polsku
>lepiej radzi sobie nawet obecny papież,

Hmmm, naczelni bracia ksero to odrębna sprawa, to raczej nie to forum by o nich pisać , a poza tym szkoda paluszków ....

>więc może na drugi raz pomyśl
>dwa razy zanim napiszesz coś negatywnego na temat USA.

Sugeruję udać się do najbliższej apteki po duuużą dawkę poczucia humoru :):)
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 526

« 

CAE

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia