PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 577
Dokładnie. Ze skierowaniem jest darmo. No chyba że ma być to wizyta jakaś prywatna, albo jakieś zalatwianie xD Wynik maturalny o niczym nie świadczy...Kolega, który zawsze z ang miał 3 napisał rozszerzoną maturę na 86% ; oooooooo Do dziś nie umiem zrozumieć, jak on to zrobił.
Cześć, mam pytanko czy któraś/któryś z was nie szuka mieszkania do wynajęcia? Jesteśmy z koleżanką we dwie i szukamy trzeciej osoby żeby koszta obciąć: P Wszelkie info na priv; )
moja kol z pol ponad 80 proc a tez ani sie nie uczyl ani nic... ja tego nie rozumiem... SPRAWIEDLIWOŚĆ ! ...............
uczyła* <i to z rozszerzonej! >
jak mi dawała to skierowanie to mówiła, że będę płacić jak zrobie u siebie. Byłam się też wcześniej pytać w rejestracji u lekarza to mówiła, że Tarnów nie podlega pod nich i będę płacić :p Mój kolega, który jest z tej samej miejscowości co ja, który też idzie do Tarnowa na fizjoterapie płacił 50 zł za badania.
to nie wiem ja mialam za darmo ;d
ja bym bardzo chciała mieć za darmo :p może uda coś się zrobić, choć wątpie w to i to bardzo..
oo Megi xD znalazłam :P Witam Wszystkich ;) też wybieram się na filologie ang ogolną...szczerze zaczynam miec obawy,strach ...
badania też miałam za darmo
edytowany przez syl_A: 16 wrz 2011
Sylwia dodaj że ze mną ! :D czemu zawsze mnie pomijasz Gamoniu :P :*
hehe witamy Cię Sylwia :) nie przejmuj się. My tutaj wszystkie tak mamy :p Będzie dobrze, chyba :D
Sylwia a ja chce byc z Toba w grupie kurde no ;((((((((((((( 12 lat w jednej klasie nie mogą nas tak rozdzielić ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
oj z Tobą z Tobą Gamoniu z podartymi spodniami xD :* kurcze to widzę,że nie jestem sama . mam to samo nie wiem,jak sie ubrac na 30tego .. w ogole nic nie wiem :P
ejjjj, ja też chce być z Wami! :D przynajmniej już jako tako się znamy, jakby nie patrzec choć nie z reala, ale wirtualnie też się liczy :p
no Natalko musimy być razem :*
no dokładnie Madziu! :* jak coś to chyba będzie można się przepisać, oby! :p
Ja mam znajomości na pwszcie i powiem Wam jedno :D indeksy sie dostaje w połowie pazdziernika wiec jak ktos ma daleko to niech sie nawet nie wybiera w piatek xd
taaaaaaaaaaa?
to jak sie trzeba tam wkoncu ubrac?
EJ HAHAHAHAH ZARAZ PADNE ! jak ja tam bede to sie bede clay czas smiac najpierw z tych przebierańcow a potem jak bedziemy stac tak jak oni hahaha !!!!!!! <lol> |:D:D::D
#!
ejjjj no to ja już kurde nie wiem czy iść czy nie :p nie no, ale chyba pójdę. Chyba nic nie stracę :D
Meggy to jest jakaś masakra! :p ale to wygląda tak jakby tylko wybrani studenci byli na to ślubowanie. Może to tak dla pokazania jest :D jejku ja już zgłupiałam! :p
turli ja sie bede chichrac jak Boga kocham xD
ja tak samo :D a jak jeszcze będę obok Ciebie to będzie tylko brecht na sali :D taka szopka, że nie mogę :p po co to komu!? o_O
oo matko jak tak będzie to ja też nie wytrzymam ze śmiechu xD :P
hahaha o kurcze, meggy dzięki za link :P przynajmniej teraz wiemy jak to będzie!
no no już tylko 2 tygodnie! ale mam stresa dziewczyny.. :P
a idzcie ja to samo.. padne tam na zawał chyba :p za cholere sobie tego nie wyobrażam! :p
ej a wogole to 30stego ile ma trwac?
Tam jest napisane na stronie :)
godzine :P
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 577