PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 577
antisunshine czuję dokładnie to samo co Ty :p ja będę na samym końcu pewnie :D
mizia3 dzięki za informacje :) pewnie, że się poznamy. Będziemy mieli dużo czasu na to :)
A ja sobie tam zadzwonie i sie zapytam albo napisze e maila do nich :) jak beda dawac indeksy to pojde a jak nie to nie ide :D
beda na pewno ;p tylko kurcze ... hm... to w czym wkoncu idziecie? hę ?
ja sie pewnie ubiore w elegancka bluzke i spodnie bo mam 100km do Tarnowa wiec jesli pojade samochodem to prowadzic bedzie troche niewygodnie w spodnicy a w autobusie czy pociagu to tez nie za bardzo :) niestety mieszkanie mam od pazdziernika wiec nie mam mozliwosci wystrojenia sie przed lustrem tuz przed pojsciem na uczelnie :) ale na pewno bede w ciuchach wyjsciowych ;)
slyszalam ze ci co maja zwolnienie z wf musza byc na zajeciach i siedziec bezczynnie... beznadziejnie i strata czasu. patrzylam na rozpiske dni wolnych od zajec itp i powiem tak ze nie jest najgorzej :) juz sobie wyobrazam moje zaangazowanie w nauke skoro juz mnie interesuja dni wolne :)
a orientuje sie ktos ile osob sie zapisalo na kierunek ang ogolny? bo skoro przyjeli ok 160 osob to chyba troche mniej nas bedzie :) kiedy mozna sie przepisywac z grupy do grupy tak zeby byc z ta osoba z ktora sie chce? :)
a ja nic nie wiem na ten temat wiem ze bylo nas 166 a ile sie zapisalo to kto wie.... ;d
ja napewno ;d
ja tak samo się chyba ubiorę jak mizia3 :) też nic nie wiem na ten temat. Wszystkiego się dowiemy na miejscu :p
mizia i turli a jakie te spodnie? bo ja kurcze mam same jeansy ;/
jeansy + szpilki + żakiet + biały podkoszulek = połączenie idealne xd
ja pewnie ubiore czarne, ale nie takie w kantke zaprasowane tylko w stylu jeansów :)
A zwykłe, ciemnoniebieskie jeansy myślicie że nie przejdą?;/
ja jakbym ubrala to wlasnie jeansy ;/ takie o ktorych mowisz kiero!
pewnie, że przejdą :) i chyba też takie sobie ubiorę. Tylko najpierw musze je kupić :p
nie mam kurcze czarnej marynarki bo wywalilam po maturze bo juz stara i zniszczona byla ;/
ja mam, ale taka troszkę już nie wyjściowa :D trzeba będzie coś kombinować.
mysle ze jeansy spokojnie przejdą bo fajnie wygladają do butow na obcasie a poza tym nie bedzie upalu to sie w nich nie ugotujemy :) w koncu jesien bedzie na calego :)
widzę , że wszystkie będziemy podobnie ubrane więc łatwo się rozpoznamy :D:D:D
no dokładnie :) zgadzam się w 100%.
hm.. no nie wiem spytam sie moze kol czy ma czarne rurki pozyczyc
a jak nie to zostaja jeansy :P
ja to w ogóle coraz gorszego pietra mam :p jakoś nie może to dotrzeć do mnie, że jestem studentką :D
do mnie tez i nic nie umiem xD mialam tak powtarazac we wrz no ale.......... :D
i wiecie co? ja jeszcze badań nie zrobiłam :D czekam na ostatnią chwilę, a potem pewnie się będę martwić, że nie zdąrze :p no, ale jakoś nie mam weny iść do lekarza :p
haha ja to samo, tak miałam powtarzać.. codziennie po kilka godzin, a tu lipa :p nie chce się. Nawet jak już bardzo się nudzę to nie mogę się zmobilozować żeby coś sobie poprzypominać. Ja to się właśnie boję, że się skompromituje tam. Takie nemo nic nie wiedzące będę :p
Kurdę kobitki, ja mam to samoooooooooooo xD Lenistwo u mnie wzięło górę nad wszystkim xd Ja badania parę dni temu zrobiłam i oddałam do szkoły, z tym nie ma problemów, a termin jest do 30.09;):*
ja badania juz dawno zrobilam ...... ej turli to ja bede takie nemo ze hej a Ty kiero nie mow bo tyś to duzo miala z maturki to pewno wiecej umiesz ode mnie xD
A w ogóle co oni Wam na tych badaniach robili? :p Wy byłyście w tych placówkach co za darmo robili te badania, czy płaciłyście? Bo ja muszę tu u siebie zrobić i nie wiem ile ode mnie wezmą :p pewnie z 5 dych znając życie. Z jednej strony to się już doczekać nie mogę tych studiów. Całkiem nowy etap życia, nowi ludzie, nowe miasto, samodzielność, masakraaaaa! :D
ej nie! masz skierowanie - nie płacisz...... dali Ci skierowanie jak bylas tam na pwsz zeby sie zapisac na studia nie ?" to napewno dostalas bo kazdy musial to dostac i idziesz do lekarza i dajesz to skierowanie i nie placisz.!
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 577