ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 533
Jeszcze tylko pytanie do szanownej pani agapi2... bo widocznie moim przeznaczeniem jest NKJO w Cieszynie... czy jest możliwość, że jakoś po pierwszym roku studiów na NKJO będe mógł się przepisać na AP?? czy znów musiałbym od pierwszego roku zaczynać... będe się pilnie uczył.... bo gdyby nie mój ustny na którym sam nie wiem czemu tak zamuliłem... to wg pisemnych byłem 72 (i jeszcze kilka osób oprócz mnie).. a w przyszłym roku na AP podobno ma nie być ustnego..... kocham życie.... Thanks in advance for the answer..
no suma sie zgadza ale tam nie ma rankingu z sumowanymi punktami :/ albo ja nie zauwazyłem
już wszystko znalazlem. nie zauważyłem wcześniej ogólnego rankingu.
Hej... nie dostałem się... głupi 1% z pisemnego i głupie 3% z ustnego... Jestem na 70 miejscu... Nie wiem... mam jeszcze jakieś szanse? Załamany jestem...

Jak ktoś nie chce na AP, a sie dostał to ja bym się chętnie zaopiekował jego/jej miejscem :]

---
[email] [gg]
i kiedy będzie pierwsza lista rezerwowych??
Ja się dostałam, ale raczej nie zdecyduję się na AP. Więc miejcie nadzieję! ;)
czekaj cierpliwie -- mysle, ze masz duze szanse. wiele osob z gory listy moze jeszcze zrezygnowac i zdecydowac sie na studia gdzie indziej np UJ.
a mógłbym panią agapi2 prosić o udzielenie odpowiedzi na moje wyżej zamieszczone pytanie....???
a mógłbym panią agapi2 prosić o udzielenie odpowiedzi na moje wyżej zamieszczone pytanie....???
sie powtarzam... sie powtarzam... sie powtarzam....
odpowiedź dla Klaudo: prawde mowiac, nie wiem jak to jest z przenoszeniem sie z innych uczelni. nigdy sie zbytnio takimi sprawami nie insteresowalam. wydaje mi sie, ze raczej nie jest to mozliwe. moglabym sie dowiedziec dokladniej, ale w przyszlym tygodniu, bo w weekend nie wybieram sie do pracy :-) btw, kolegium w cieszynie to znowu nie takie starszne nieszczescie :-)
Ty się mzg głupio nawet nie pytaj!!! Dzięki ludzi żeście mi wczoraj mówili żeście mi woczraj mówili że n 92 na maturz i 100 ustyn na pewneo się dostanę!!!! Nie ma ci . A komisju dziękuje za to, ze poeiwdzili że ten egzamin ma taką samą wagę jak matura....................................................................................................... 5 minut przesądziło o moim całym życiu!!!!!!!!!!!!!!!1
spokojnie, juz pani szanowna agapi odpowiada. strasznie niecierpliwa teraz mlodziez :-)))
agusisko18, Czy to znaczy, że sie nie dostałaś? Na którym jestes miejscu? I w której zdawalaś komisji? O co cię pytali -- potknęłaś się na czymś czy co?
no różne chodzą opinie... o NKJO Cieszyn.. w sumie jak mi będzie zależało to wszędzie się nauczę... ale miałem Was już tyle znajomych... 11 osób na gg mam zapisanych.... nie kasuje.. zawsze się będzie więcej słoneczek świecić...
hej agapi, wiesz moze ile osob w zeszlym roku zrezygnowalo z ap? jestem na 106 miejscu wiec wiem, ze to naiwne pytanie, ale jednak chce miec pewnosc ze nie mam szans zanim zaczne zaklepywac sobie lokum w lublinie;]
A ile osób przyjęli?
Nie panikuj jeszcze, ludzie porezygnują z ap jak się dostaną na uj, egzaminy są 10-11.07, wyniki ponoć 17.07. więc jeszcze jest trochę czasu. (zdaję tam)
Ja sie dostałam na AP - jestem na 35 miejscu czy którym i najprawdopodobniej zrezygnuję (zależy jak wyjdzie z UJ)
kochani, nie pytajcie mnie o liczby, bo ja o tym wiem bardzo malo. jest ktos inny na tym forum, kto o liczbach, procentach i statystyce wie wszystko. jak zechce to odpisze. pzdr
ja tez sie dostalam ;DDD

ale jest mi strasznie przykro, ze tylu fajnym ludziom z tego forum sie nie udalo...
z nowej matury jesteÅ›, tak?
na uj (NKJA) tylko maturÄ™ wam liczÄ…? nie macie egaminu?
ja jestem ze starą maturą, muszę zdawać egz, ale wyniki bedziemy mieć takie same...
nefretete, daj znać w moim temacie (czy ktoś zdaje na uj, nkja) jak tam ci idzie potyczka z uj.
w tamtym roku z rezerwowej przyjęli 19 lub 20 osób.. gratuluję pierwszakom ! zacznijcie przygotowywać się psychicznie lol... ;)
no nic, dzieki. gratuluje tym, ktorzy sie dostali.
nie panikuje, chcialem sobie tylko dac spokoj z Å‚yszful finking;p
Ja jestem z nową maturą - złożyłam na hiszpańską, na angielską na NKJO ang z niem i na uwaga uwaga heheh ... japonistykę

98% rozsz polski, 92% rozsz angielski
Piszę tu swój ostatni post. Jest mi przykro. Przykro cholernie......To słowo jest i tak za lekkie........... BO byłam blisko ...tak blisko. TO niewyobrażalny smutek :((((((((((((((((((((((((((((((
Miałam sobie piękne 92 % z rozszerzenia i 100% ustnego....Po wyjściu z ustnego (na maturze) egzaminatorka powiedziała że jest pod wrażeniem i ma nadzieję, że idę na anglistykę...
i oczywiście się nie dostałam bo ten wstępny to pojechałam jak nie wiem. Ale ja nie potraktowałam tej rozmowy poważnie. BO myślałam że to tylko formalność. COż myliłam się.... Chciałam tylko powiedzieć , że nowa matura zakładała wykluczenie egzaminów wstępnych. A stawianie na równi tych 2 jest wg mnie straszną niesprawiedliwością...Ale na tym nie dość. Uważam, że nie zaznaczenie jaką wagę ma matura i wstępny było po prostu oszustwem.... Tyle ode mnie.... żałuję, że na tym forum zaczęło się tak fajnie a skończyło ...tragicznie. Bo dla mnie to tragedia.... Pozostaje mi życzyć powodznrnia tym którzy się dostali ...i powiem jedno ...Zazdroszczę Wam jak cholera.............
dużo co brakło? może z rezerwowej się uda...
aaa dupa tam.... popiszę jeszcze na tym forum... w końcu sam założyłem ten temat... może wygramy konkurs na najdłuższy temat forum... (jak takowy będzie)

generalnie... o kilka rzeczy mogę mieć pretensję... że do momentu wejścia do IFA nie wiedziałem jaką wagę ma ustny.... i się okazało.... ogromną.... szkoda, że w tak ważnych momentach decyduje szczęście... bo od dżołków w sumie przechodziło się na inne tematy... jeszcze jak ktoś wylosował... jakieś których kompletnie nie czai.... (to może od razu go powinni wywalić) tak jak ja... i od komisji też skoro jedna każe wybrać jeden dżołk i go omówić, a inna (moja np) każe oba...

ale cóż... gdybym się dostał, to pewnie bym nie narzekał... ale sam dla siebie wiem, że stać mnie na więcej niż 54 pkt... na 100 !!!... człowiek się cieszy, że 87%... niby dobry wynik... a tu dupa... na wymarzonej uczelni ustny, który wszystko przekreśla...

dobra... dość tych moich skarg i zażaleń... fajnie że wyniki dzisiaj były... a nie 20.. nie będe żył nadzieją.... dopiję piwo... jutro mi przejdzie i mam nadzieję, że napiszę coś w stylu poprzednich "metaliusresponse'owych" postów... że wszyscy będziemy dalej pościć... chociaż ci co się dostali...

aaa... wiecie jakie było pierwsze pytanie komisji??? Dlaczego dali mi na imię "Klaudiusz"... powiedziałem, że mama miała boyfrienda co miał na imię Klaudiusz.... a egzaminatorka... "czy tata nie miał nic przeciwko?"... oczywiście wszystko po angielsku...

Nie szukam wymówek.... po prostu nie była mi pisana AP... Pozdrawiam
nie no... przecież nie wierzę w przeznaczenie... widocznie tak miało być



ah aha haha haah ahahahahahahaha
w nkja na uj mamy artykuły do rozmowy kwalifikacyjnej. Dopiero mogą byc jaja... Niby jak się to czyta, to wszystko jasne, ale pytanka do tego mogą być zajebiste...
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe