Fanatycy U.S.A-wpisujcie się !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 526
Crazydaisy, dizi nic nie miał złego na myśli. Jest on po prostu tak jak i ja bardzo emocjonalnie związany z USA i po prostu uderzyło go, że ktoś zniekształca nazwę tego kraju....... Tak, samo jak Polacy nie lubią, gdy ktoś mówi na nich 'Polaczki'
A wg. społeczeństwa określenie 'Hamerykanin' czy 'Amerykaniec' jets po prostu sarkastyczne.....
Jeśli chodzi o to, że ktoś nie wiedział czy Polska leży w Europie..... Hmm, ja też nie wiem gdzie leży wiele państw.... Sądzę, że gdybyś rozmawiała z kimś z Azji to też ta osoba nie byłaby taka pewna co do położenia Polski...
Pozdrawiam
i po prostu uderzyło go,
>że ktoś zniekształca nazwę tego kraju.......
Hmmmm, dla mnie słowo "Hameryka/ Hamerykanie" itd. ma zabarwienie bardziej humorystyczne niż sarkastyczne.
>A wg. społeczeństwa określenie 'Hamerykanin' czy 'Amerykaniec' jets po
>prostu sarkastyczne.....
Says who? Masz jakieś badania i dowody na to? Jeśli tak podaj link, bo też jestem ciekawa jak to odbiera nasze społeczeństwo....

A może Wy po prostu odbieracie wszystkie wypowiedzi jako atak na Waszą pasję i USA, czyli widzicie to, co chcecie widzieć. Ja absolutnie nie chciałam nikogo urazić, a jak mnie dizi (or whoever) odebrał??!!
Pozdrowionka:):)
P.J., Ty kiedys zarzucilas link to pewnego forum, gdzie szkaluje sie podobno Amerykanow, natomiast ja zapodalem link, gdzie oni kompromituja sie sami.

I nie chodzi wcale, ze nie wiedza, gdzie lezy Polska czy cos...

Tam pada pytanie, ile nerek ma czlowiek ... jedna, ile wiezy eiffla jest w Paryzu ... 10, ile bokow ma trojkat ... zadnego, jaka wiara jest w Izraelu, jaka waluta w UK ... .

Ci ludzie wygladali na normalnych.
to u nas są dopiero analfabeci na czele z
>prezydentem który nie zna nawet anglielskiego a z czytaniem po polsku
>lepiej radzi sobie nawet obecny papież,

A niektorzy Amerykanie tez nie znaja angielskiego i co? Z polskim radza sobie gorzej niz obecny papiez.
>A wg. społeczeństwa określenie 'Hamerykanin' czy 'Amerykaniec' jets po
>prostu sarkastyczne.....

tutaj nie ma sarkazmu, to poprostu ironia...
Więc ty nie widzisz różnicy między przeciętnym człowiekiem a prezydentem, bo dla mnie jest to pewna różnica, bądź co bądź w końcu reprezentuje kraj...
A przeczytaj jeszcze raz swoja wypowiedz do ktorej sie ustosunkowalem. Szczegolnie pierwsze wyrazy a nie koncowke...
>Ci ludzie wygladali na normalnych.

niew wydaje ci się ze kiedy jacyś przeciętni dziennikarze robią sondaż to rozmawiają z kimś kto ma magistra lub doktorat czy wybierają przypadkowych ludzi z ulicy wyglądających na nieco tępych?? wszędzie trafiają się tacy ludzie i nie ma co się skupiać na USA bo w polsce jest masa takich ludzi (oglądałem niejedną sonde z takimi geniuszami w polsce) ale nie można osądzać o głupotę cały kraj na podstawie niedouczonych jednostek
I co teraz mi wmówisz mr. bigheaded??? ze jestem analfabetą czy wymyślisz coś bardziej interesującego?? Jesteś tu zatrudniony do krytyki??? może wypowiedz się raz na jakiś mądry temat bo sądząc po twoich wypowiedziach to potrafisz tylko krytykować. Wiesz, chyba czas najwyższy popatrzeć w lustro.
>I co teraz mi wmówisz mr. bigheaded???

Ales zablysnal...

Jesteś tu zatrudniony do
>krytyki???

To chyba raczej TY rzucasz na kazdego kto ma odmienne zdanie.

Wiesz, chyba czas
>najwyższy popatrzeć w lustro.

Narazie jestem zadowolony ze swojego wygladu, ale dla pewnosci sprawdze.
>Ales zablysnal...

tak masz racje skleciłem to ledwo ze słownikiem

>To chyba raczej TY rzucasz na kazdego kto ma odmienne zdanie.

jeżeli zauważyłeś to jest forum dla miłośników USA i powinno się tu rozmawiać o kulturze, ludziach, muzyce etc związanych z tym krajem, ale pojawiają się tacy jak TY i wypominają od razu niepoprawność autorowi forum. Ale przepraszam, ty wiesz wszystko, masz prawo krytykować.

And by the way... I don't give a fuck what u say.

p.s. to też ledwo skleciłem ze słownikiem
"Muzeum amerykanskie w domu? Thaksgiving? Portrety prezydentow na scianach? Prawie jak w Soplicowie tylko w amerykanskim stylu. Ciekawe czy chociaz wize dostaniesz za ten fanatyzm. Zrob jeszcze sobie oltarzyk!"

a to w ramach przypomnienia, ale to oczywiście nie krytyka.
>jeżeli zauważyłeś to jest forum dla miłośników USA i powinno się tu
>rozmawiać o kulturze, ludziach, muzyce etc związanych z tym krajem,

I ciekawe czemu sie tak nie dzieje...
Jak zdazyles zauwazyc to jest forum, i moge napisac wlasna opinie. To co napisala P.J. w pierwszym poscie poporstu mnie rozbawilo...
And by the way... I don't give a fuck what u say.

Jezeli rzeczywiscie wierzysz w to co napisales, albo znasz znaczenie tego co napisales, to czemu odpisujesz na moje komentarze?
Jeżeli zauważyłeś, to jest forum
Jeżeli chcesz podyskutować to może przedstaw swoje zainteresowania, bo z twoich komentarzy jakoś nie wynika abyś miał jakieś.
Poznajesz czlowieka po kilku postach? Gratuluje. A Ty jakie masz?
I niby z jakiej racji mam sie nimi dzielic na forum? To chyba moja prywatna sprawa i nie musze sie z nia obnosic i zadreczac innych.
Oh my Gosh !!!!
Aż 16 wpisów po całej nocy, nieżle, tylko szkoda, że są tak obrażliwie zabarwione...
>to rozmawiają z kimś kto ma magistra lub doktorat

Aby odpowiedziec na powyzsze pytania wystarczy miec skonczona szkole podstawowa. Ale coz zapewne magistrow tez moga zapytac, szczegolnie absolwentow jakiejs Prywatnej Wyzszej Szkoly Wszystkiego i Niczego, podobny poziom...
Skupmy sie zastem na temacie. Jako autorka watku, P.J. zrob statystyki. Ilu fanatykow Ci sie tutaj wpisalo?
Hey ! Statystyki ???
Wiesz, Rox Ton, spotkałam tutaj też paru ludzi, którzy b.lubią USA.......
Zwykle nie pisali oni swej opinii ale dawali swój nr.e-mail lub gg, abym się z nimi skontaktowała
A ja mam teraz sondę dla wszystkich, także dla Ciebie Rox Ton
Jaki naród wolicie: Wlk. Brytanię czy USA ?
Pozdrawiam
Zadnego.
UK of course!
>Zadnego.

jak na nacjonaliste przystało ;->

jestes z mlodziezy wszechpolskiej RoxTon????
>jak na nacjonaliste przystało ;->
>
>jestes z mlodziezy wszechpolskiej RoxTon????

Wybor byl zatrwazajacy. Stad taka decyzja.
ale jeżeli nie ma trzeciej bramki, i musisz wybrać między tymi dwoma państwami???
>jestes z mlodziezy wszechpolskiej RoxTon????
Jak dla mnie to TY bardziej się kwalifikujesz pod młodzież : "Zero tolerancji"... dla odmienności poglądów.....
Ja jestem za jusejem (i dizi guy nie czepiaj się pisowni, bo i tak CI nie odpowiem)
Pozdrowionka :):)
Nie masz nic innego do roboty?
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 526

« 

CAE

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia